Start » Galeria zdjęć - aktualności » Obchody rocznicy podpisania w dniu 11 listopada 1918r. rozejmu przez Niemcy z państwami ententy kończącego I wojnę światową.
Obchody rocznicy podpisania w dniu 11 listopada 1918r. rozejmu przez Niemcy z państwami ententy kończącego I wojnę światową.
Jak co roku na zaproszenie ambasadora Francji w Warszawie Étienne’a de Poncins przedstawiciele naszego Stowarzyszenia uczestniczyli w uroczystości upamiętnienia apelu generała Charles'a de Gaulle'a wygłoszonego na antenie BBC w Londynie 18 czerwca 1940 roku, po inwazji Niemiec na Francję.